Netherlands, Zeewolde
V0109907
Met de klant zoeken naar een oplossing. Dit is iets waar jij veel energie uit haalt. Klachten omzetten in een glimlach is jouw doel van de dag!Wat ga je doen?Binnen dit bedrijf komen dagelijks heel veel telefoontjes binnen van klanten. Ze hebben een product gekocht en hebben hier een vraag over. Soms is het iets kleins over de montage maar soms gaat het ook over een levering die te laat binnen is. Jij gaat samen met de klant naar een oplossing zoeken. Voor de functie moet je dan ook stevig in je schoenen staan en je niet snel gek laten maken of opmerkingen persoonlijk opnemen. De energie haal jij uit het oplossen van deze klachten en het vertrouwen van de klant terug te winnen. Technisch inzicht is voor de functie erg belangrijk. Je krijgt veelal technisch gerelateerde vragen dus als je deze achtergrond al meebrengt wordt je werk een stuk makkelijker en leuker.
Plaats: Zeewolde
LBO/VMBO/MAVO
Jij staat stevig in je schoenen en laat je niet snel gek maken;Als jij technisch inzicht hebt is dit een hele dikke prè ;
Je komt direct op contract bij de opdrachtgever;Je ontvangt een reiskosten vergoeding; Werktijden van ma t/m vr tussen 9 en 5; Salaris tussen de €1.800,- en €2.000,- bruto per maand;Jij komt te werken in een heel informeel en gezellig bedrijf waar heel veel ruimte is om door te groeien;Jij mag lekker op je sneakers naar het bedrijf komen.Is dit iets wat jij zou kunnen? Neem contact op met Attract. We drinken graag een kop koffie met je. Je kan ons bereiken op 0341-740024 of stuur een mail naar [email protected] Tot snel!
32 tot 40 uur
-
445
Created 6 months ago
Human Resources and Personnel
10 - 25 employees
Medium size business
Looking for vacancies in Netherlands? Click Learn more to see 7625+ more vacancies.
Add comment