Go Back
Show Original

Business Development Manager

Full-time

HUHungary, Budaörs

Trending

0.00GBP

Per month (Brutto)

V0081866

383+ Views

Description

Multinacionális partnercégünkhöz keresünk Business Development Managert, Budaörsi lokációba.

Requirements

Elvárások:
• 5+ éves tapasztalat: Account executive, field sales representative, Business development representative/Manager vagy hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• Felsőfokú végzettség( Előny:közgazdász,mérnök,vegyész,gépész,supply chain-logisztika)
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás(plusz német vagy holland nyelvtudás előny)
• Pro-aktív, eredmény orientált attitűd
• Kiváló kapcsolatteremtési, kommunikációs és tárgyalási készség
• Határozott és hiteles fellépés
• B kategóriás jogosítvány

Responsibilities

Főbb feladatok:
• Új ügyfelek felkeresése és tárgyalások lebonyolítása
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás (Magyarország egész területén)
• Ügyféllátogatások és kereskedelmi találkozók megszervezése
• Árajánlatok készítése és küldése az ügyfelek részére
• Ügyfelektől beérkező megrendelések felügyelete
• Új piaci lehetőségek feltárására irányuló tervek inditványozása és koordinálása
• Új termék/termékfejlesztés kezdeményezése és támogatása
• Szoros együttműködés a Kereskedelmi Vezetővel és a társosztályokkal
• Riportálás a Kereskedemi Vezető részére
• Kereskedelmi vásárokon, kiállításokon, rendezvényeken, bemutatókon való részvétel

What we offer

Amit kínálnak:
• Stabil hátterű, multinacionális cég
• Támogató és motivált csapat
• Versenyképes fizetés és kiemelkedő bónusz
• Szakmai tréningek
• Céges autó, laptop, mobil

Keywords

Salary information

Employment type Salary
Full-time 0.00 GBP Per month (Brutto)

Additional information

Employment type

Full-time

Level

Senior

Available positions

1

Hours per week

40

Views

383

Working days

Business days

Location details

Based

One Location

Location

Hungary, Budaörs

Accept workers from abroad

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Created 3 months ago

About Reed Magyarország Kft.

Company field

Human Resources and Personnel

Size

10 - 25 employees

Company type

Small size business